شرکت مواد معدنی ملایر سیلیس

شرکت مواد معدنی ملایر سیلیس

باسلام شرکت ملایر سیلیس در سال 1372 با مدیریت برادران میرزایی تاسیس گردید این شرکت در حال تولید و دانه بندی مواد معدنی سیلیس فلدسپات دولومیت ک..
بارگیری وبسته بندی

بارگیری وبسته بندی

بسته بندی محصولات شرکت با درخواست خریداران محترم انجام می پذیرد بسته بندی به صورت بیگ بگ های ۱۰۰۰کیلو گرمی این کیسه ها که اغلب جامبو نامیده می شوند..
مواد معدنی

مواد معدنی

اكسيد سيليسيم (SiO2) يا سيليس تركيبي شيميايي است كه به صورت خالص و يا به صورت تركيب در كاني هاي سيليكاته در مجموع ۹۰ درصد پوسته جامد زمين را تشكيل م..
سیلیس درجه یک — Silica Grade 1
سیلیس درجه یک Silica Grade1 خلوص بالای 98 درصد باسختی 7 در مش های مختلف و بسته بندی های کیسه 50 کیلو تا جامبون یک تنی خرید ومشاوره 09183526577 09183530118

محصولات

دولومیت

دولومیت

دولومیت چیست نوعی سنگ کربناته خشک معدنی می باشد که در ترکیب با منیزیم, کلسیم و گاز کربنیک است. این ماده از نظر شیمیایی دارای فرمول ساختاری CaMg(CO3)2 بوده و وزن مخصوص آن ۶/۲ گرم بر سانتیمتر مکعب می باشد. همچنین شکل فیزیکی آن دارای جلای شیشه‌ ای یا م..
فلدسپات

فلدسپات

فلدسپات فلدسپار Feldspar فلدسپات چیست Feldspar نوعی کانی طبیعی می باشد که حاوی سیلیکات های معدنی بوده و حدود 60% از کل پوسته زمین را تشکیل می دهد. کریستال های فلدسپار بر اثر فعالیت های آتشفشانی به صورت رگه ای رسوب می نماید. همچنین می تواند به..
سیلیس

سیلیس

سیلیس سیلیکا | دی اکسید سیلسیم Silica | Silicon dioxide سیلیسیم دی اکسید Silicon dioxide که آن را با اسامی دیگری چون سیلیکا یا سیلیکون نیز می نامند از نظر شیمیایی دارای فرمول مولکولی SiO2 بوده و فراوان ترین ترکیب اکسیدی سازنده پوسته کره زمین است..

!! معرفی سیلیس !!

انواع سیلیس در طبیعت

انواع سیلیس در طبیعت

ذخایر سیلیس

ذخایر سیلیس

سیلیکون

سیلیکون

آنالیز شیمیایی سیلیس بالای%۹۸(درجه یک)

درباره شرکت ملایر سیلیس

سنگ سیلیس چیست؟

سنگ سیلیس چیست؟

مشخصات فيزيكي و مكانيكي

موارد مصرف و استاندارد های سیلیس

تقسيم بندي انواع سيليس براساس درصد SiO2 و موارد مصرف

شرکت ملایر سیلیس

تلفن مشاوره رایگان 09183526577
شرکت مواد معدنی ملایر سیلیس
شرکت مواد معدنی ملایر سیلیس
باسلام شرکت ملایر سیلیس در سال 1372 با مدیریت برادران میرزایی تاسیس گردید این شرکت در حال تولید و دانه بندی مواد معدنی سیلیس فلدسپات دولومیت کربنات کک خاک نسوز ماسه سیلیسی و … فعالیت می کند و در چرخه اقتصاد کشور با کادر مجرب در حال خدم..
بارگیری وبسته بندی
بارگیری وبسته بندی
بسته بندی محصولات شرکت با درخواست خریداران محترم انجام می پذیرد بسته بندی به صورت بیگ بگ های ۱۰۰۰کیلو گرمی این کیسه ها که اغلب جامبو نامیده می شوند ظرفیت ۷۰۰ کیلوگرم تا ۱۳۰۰ کیلوگرم را دارند ============================== نمونه بسته بندی های بی..
مواد معدنی
مواد معدنی
اكسيد سيليسيم (SiO2) يا سيليس تركيبي شيميايي است كه به صورت خالص و يا به صورت تركيب در كاني هاي سيليكاته در مجموع ۹۰ درصد پوسته جامد زمين را تشكيل مي دهند. نام سيليس Silicon از واژه لاتين (Silicis) به معنی (flint ) سنگ سخت، سنگ آتش زنه يا سنگ چخم..
Top